20109

Radyasyon Koruyucu Kristal Kalkan - Karmen

Kişisel Radyasyon Önleyici - Cep Telefonu, Akıllı Telefon, Mobil Telefon İçin
575,00 TL

Kişiye özel, taşınabilir, elektromanyetik alan koruyucu kristal kese. Özellikle cep telefonu, mobil telefon, akıllı telefon gibi iletişim araçlarının yaydığı elektromanyetik radyasyon/ışınım (EMR) ve radyofrekans gibi yayınları ileten dalgaların insan

Kişiye özel, taşınabilir, elektromanyetik alan koruyucu kristal kese.

Özellikle cep telefonu, mobil telefon, akıllı telefon gibi iletişim araçlarının yaydığı elektromanyetik radyasyon/ışınım (EMR) ve radyofrekans gibi yayınları ileten dalgaların insan vücuduna ve sağlığına olan olumsuz etkilerini ( telefonlarda  SAR  olarak bilinen, radyofrekans elektromanyetik alan maruziyetini belirten değer bu etkileri ifade eden ölçülerden biridir) azaltan ürün. Radyasyon önleyici, radyasyon engelleyici veya radyasyon koruyucu şeklinde de adlandırılmaktadır.

Yapı biyoloğu Dieter Schafer tarafından geliştirilmiş ve Uluslararası Geo-safe Enstitüsü tarafından Almanya’da üretilmektedir. Bu ürünün içinde elektromanyetik radyasyon gibi çeşitli enerji dalgalarını farklı derecelerde kıran ve yansıtan doğal ve sentetik yarı değerli taşlar / kristaller mevcuttur. Bilindiği gibi ışık ve ses gibi enerji dalgaları da tıpkı diğerleri gibi bir ortamdan başka bir ortama girerken kırılırlar ve yön değiştirirler, bir kısmı ise geri yansır (lisedeki fizik derslerinden hatırladığımız ışığın sudan veya prizmadan geçerken yaptığı gibi). İşte enerjinin ve maddenin bu özelliklerden yola çıkan Dieter Schafer ve ekibinin çalışmaları sonucunda özellikle elektromanyetik ışınımları kırmada en etkili maddeler ve düzeyler saptanmış, özel kumaş kese içinde sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Telefonların arka kısmına çift taraflı bant ile yapıştırmak veya telefon kılıflarının ceplerine yerleştirmek suretiyle kullanabileceğiniz ürün bu sayede ışınım veya radyasyon olarak da adlandırılan elektromanyetik ve radyofrekans dalgalarından bireysel olarak korunmaya yetecek bir alan sağlar. Böylece cep telefonunun zararları azaltılır ve teknolojinin faydalarından yararlanmaya, sağlıklı kalarak devam edersiniz.

Modern hayatta sağlıklı yaşam artık sadece doğal beslenmeyi, spor yapmayı, mikroplardan korunmayı değil elektrosmog denen elektromanyetik kirlilikten mümkün olduğu kadar arınmayı da ifade ediyor. Işın kesesi de işte bu yeni ve modern, sağlıklı yaşam tarzı anlayışının getirdiği paradigma değişiminin bir ürünüdür.

Radyasyonun Etkileri ve Radyasyondan Korunma hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Marka: International Geo-Safe Instıtute
Model:P9 (Daily Protection) PocketSafe ile Kişisel Koruma
Boyut: 120 x 50,5 mm
Renk: Karmen

Yorum Gönder

18 + 1 = ?
Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Canlı Yardım
https://mc.yandex.ru/pixel/6160425313680128724?rnd=%aw_random%